Staň se lektorem školy podnikání

Ovládáš nějakou dovednost spojenou s podnikáním? Poděl se o své zkušenosti. Vytvoř online kurz, nauč lidi novým věcem, a vydělej si nějakou kačku navíc. Samozřejmě se to musí týkat podnikání, marketingu, online nástrojů, ale třeba i osobního rozvoje. Je to jednoduché, připrav si návrh, a uvidíme, zda to zapadne do našeho konceptu.

Registrovat jako lektor

You have to to fill out this form

Můžeš využít svých dovedností, předat je dál, a tím pomoci ostatním. A navíc si vydělat nějakou tu kačku navíc. Tento projekt je zaměřen na pomoc absolutním začátečníkům, ale chceme zde i kurzy pro již podnikající lidi, kteří chtějí své podnikání rozvíjet.

Registruj se jako lektor. Napiš co umíš a pošli odkaz na tvé reference. Ozveme se velmi brzy.
Pravidla jsou jednoduchá. Kurzy musí dávat smysl a lidi opravdu něco naučit. Pro nás je absolutně první prioritou spokojenost studujících. A pro instruktory by mělo platit to samé. Pokud nebude studující spokojen s kurzem, má nárok na vrácení částky zpět.

Každý kurz bude před zveřejněním zkontrolován, a případně připomínky budou lektorovi sděleny písemně na jeho email, nebo telefonicky.
Každá spolupráce má jasně dané podmínky. Samozřejmě i ta naše. Registrací s těmito podmínkami souhlasíte.

  • Kurz zdarma - doporučujeme ti udělat prvotní kurz zdarma, kde můžeš vyložit úplné základy a navnadit studující na pokračování. Tento kurz může být kratší a záleží na tobě, co vše bude obsahem. Funguje to velmi dobře pro prodej placeného pokračování. Není to však tvou povinností.
  • Formát online kurzu - tvůj kurz by měl být ve formě videa, a měl by obsahovat alespoň 10 lekcí. Video musí být kvalitní včetně zvuku. V případě potřeby můžeme po dohodě zapůjčit zařízení pro nahrávání. Kvůli důvěře studujících je očekáváno úvodní video s představením kurzu a detailní informace a obsah kurzu v textové podobě. Případné změny, či jiné formáty se dají domluvit individuálně.
  • Cena kurzu - ty navrhneš cenu kurzu. Cena bude zvážena z pohledu obsahu a objemu kurzu. Konečná cena kurzu bude určena po vzájemné dohodě a musí být z naší strany odsouhlasena.
  • Výše tvé provize - V případě, že se tvůj kurz prodá přes tvůj unikátní odkaz, pak dostaneš 80% z ceny kurzu. Pokud kurz prodáme my, případně naši affiliate partneři, pak je tvá provize 60% z ceny.
  • Výplaty z prodejů - vyúčtování se provádí vždy 1x měsíčně, kdy ti bude zaslán na tvůj email souhrn prodejů a podklady k fakturaci